Elvankent Nakliyat

Elvankent Evden Eve Nakliyat Öncesi

Elvankent Nakliyat

Elvankent Nakliyat

Elvankent evden eve nakliyat olarak Etimesgut ‘da hizmet vermekteyiz öncelik müşterilerimiz bizi aradıklarından sonra telefondan bilgi verdikten son Ekspertiz arkadaşımız gelip evinizi yapmaktadır eşya durumuzu tespit etdikden sonra hangi araç gelip ve kaçta eleman geleceği sizi bildirecektir bu takdirde hiç bir sorun yaşamadan eşyalarınız taşımaktayız. Biliyoruzki bir taşımanın ne kadar zor olduğunu ve ne kadar sitresli olduğu için Etimesgut nakliyat olarak hiç bir sorun yaşamadan evini taşımaktayız. Ayrıca eşyalarınız nasıl paketleme yapaktayız ve ne kadar hijyen ve temiz araçlarla taşımaktayız. Bilmeniz gerekirki daha önceden kullanılmış battaniye ile eviniz taşımıyoruz havalı naylon ile öncen palet streç ile sarılık sonradan havalı pıt pıtlarla eşyalarınız sarılmaktadır örnek olarak sizlere göstermekteyiz. Elvankent evden eve nakliyat Şehir İçi Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat Sunar.

Elvankent Nakliyat Taşıma Günü Ve Ekip

Elvankent evden eve nakliyat firması sabah istediğiniz saat ‘de evimize gelmekteyiz ve usta başımızı evinize gelip musait olup olmadığınız sorar ve haber bekle siz haber verdikten sonra ekip eşyalarınızı ambalajlama başlar.Eğer bina içerisinde asansör kullanarak ise daha önceden sizin hazırlayıp paket yaptığınız eşyaları yani kolilerin ve paketli olan eşyaları taşımaya başlar  ustabaşı ise sizin geri kalan eşyaları paketlemeye başlar. Eğer bina içerisinden asansör yok ise modüllü asansör çağırıp asansör gelmeden önce sizin bütün eşyalarınız tam ekip olarak paketlemeye başlarız.Elemanlarız sigortalı ve kalifeli arkadaşlardır ve eşlarınıza hiç bir şekilde zarar verilden taşınacaktır örnek olarak sizlere resimlerimizi göstermekteyiz.

Elvankent Nakliyat İş Bitimi!

Elvankent Nakliyat

Elvankent Nakliyat

Elvankent evden eve nakliye olarak eşyalarınız eski evden gelip yeni evinize geç zamanı.Yeni evinize geldikten sonrak sizin kararınızdala hangi olarak eşyalarınızı koymaya karar verisiniz. Ekip başı sizin tek muhattapınızdır ve bütün isteklerinizi olan bildirenilirsiniz yatak odasını hangi odaya dolapınızı hangiz tarafa isterseniz ekip başı oraya mante eder. Çoçuk odası oturma odası mutfak nereye istersen kapa eşyalarınız araya yerleştirmekteyiz.Çamaşır makinası kurulup size teslim edilir.Bulaşık makinası aynı şekilde Ocak sisitemi doğalgaz olduğu için onu resisatçı taranfın takılması ve açaklarının yapılması gerektiği için onun kurulumunu biz yapmamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir